Wydarzenia

 • „Sztuka kochania” czyli walentynkowe KINO KOBIET w Heliosie

  „Sztuka kochania” czyli walentynkowe KINO KOBIET w Heliosie

  9 lutego 2017 roku wzięłam udział w niezwykłym dla mnie przedsięwzięciu. Wystąpiłam przed filmem „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” z mini wykładem na temat sztuki kochania Siebie i swojego ciała. To było dla mnie fantastyczne przeżycie. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia Fot. Sylwia Cyrulikwięcej »
 • Wieczór z książką w Bytowie

  Wieczór z książką w Bytowie

  7 lutego miałam ogromną przyjemność odwiedzić z książką Panie w Bytowie. Organizatorem tego spotkania była Filia nr 1 Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, którą kieruje Grażyna Kikcio wraz ze Stowarzyszeniem Kobiet Na Rzecz Kobiet. Frekwencja była duża, a atmosfera fenomenalna. Jestem głęboko wdzięczna za możliwość spotykania tak otwartych, ciepłych i serdecznych Kobiet. Raz jeszcze dziękuję. Kilka fotek […]więcej »
 • Oficjalna PREMIERA KSIĄŻKI

  Oficjalna PREMIERA KSIĄŻKI

  2 lutego 2016 roku odbyła się uroczysta, oficjalna premiera książki „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności”. W tym wyjątkowym dla mnie dniu zgromadziło się tylu wyjątkowych ludzi, Przyjaciół i Partnerów książki, bliższych i dalszych znajomych, których energia i wspaniały nastrój uświetniła ten dzień po stokroć. Dziękuję Wam obecnym i tym, którzy nie mogli […]więcej »
 • Z książką w Lęborku i Miastku

  Z książką w Lęborku i Miastku

  W styczniu odwiedziłam 2 filie Biblioteki Pedagogicznej w Słupsku – nr 3 w Lęborku i nr 4 w Miastku. Wszędzie trafiłam na fantastyczne Kobiety i bardzo ciepłe przyjęcie. Mentalna podróż w stronę Piękna zatacza coraz szersze kręgi 🙂 Na przedostatnim zdjęciu z cudownymi Kobietami z Lęborka!więcej »
 • Wizyta w Debrznie gm. Człuchów

  Wizyta w Debrznie gm. Człuchów

  Kolejne spotkanie z Kobietami, które zgrupowały się pod nazwą „Czarownice z Doliny Debrzynki” Czarowałam również 😉 na zdjęciu moje słynne ćwiczenie „Jaka myśl, taka siła”. Dziękuję Sylwi Cisoń za zaproszenie i organizację 🙂więcej »
 • Grudniowe Kino Kobiet w Helios Gdynia

  Grudniowe Kino Kobiet w Helios Gdynia

  Miałam wielką przyjemność być partnerem grudniowego Kina Kobiet organizowanego przez Kino Helios. Wraz z książką odwiedziłam CH Riwiera w Gdyni. Kilka Pań zostało nagrodzonych książką „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” w czasie loterii. Mam nadzieję, że je uszczęśliwiłam 🙂więcej »
 • Spotkanie dla Kobiet w Salonie Gabriel w Pruszczu Gdańskim

  Spotkanie dla Kobiet w Salonie Gabriel w Pruszczu Gdańskim

  9 grudnia 2016 odbyło się fantastyczne spotkanie dla Kobiet w zaprzyjaźnionym salonie z bielizną „Gabriel”, na którym miałam przyjemność zabrać uczestniczki spotkania w mentalną podróż w stronę Piękna. Było energetycznie, pysznie i panowała wspaniała atmosfera. Serdecznie dziękuję właścicielce salonu Ewie Sidor za wspaniałą organizację wydarzenia. Relacja z tego wydarzenia do obejrzenia na łamach Magazynu DOLCE […]więcej »
 • Wieczór z książką w Ciuciubabce w Gdyni

  Wieczór z książką w Ciuciubabce w Gdyni

  5 grudnia 2016 miałam wielką przyjemność spotkać się z Kobietami w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka…oczywiście z książką. Było to kameralne spotkanie jednak niezwykle sympatyczne. Wrócę tam niebawem 😉więcej »
 • Wieczór autorski u Partnera książki MediSpa REN

  Wieczór autorski u Partnera książki MediSpa REN

  1 grudnia 2016 odwiedziłam Starogard Gdański. Okazją do świętowania były zbliżające się Mikołajki, w związku z tym wraz z Partnerem książki MediSpa Ren zorganizowaliśmy wspólny wieczór, podczas którego przybliżyłam Paniom zasady działąnia umysłu oraz przedstawiłam książkę. Panowała jak zwykle wspaniała atmosfera. Było przepyszne jedzenie, a Panie oprócz upominków przygotowanych przez MediSpa Ren wzięły udział w […]więcej »
 • Pierwszy wieczór autorski

  Pierwszy wieczór autorski

  16 listopada rozpoczęła się podróż w stronę piękna dla Kobiet z Człuchowa, a dla mnie od tego spotkania wielka przygoda z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Słupsku. Wraz z książką odwiedziłam jej wszystkie filie, czyli nr 2 właśnie w Człuchowie, następnie w Lęborku, Miastku, Bytowie i w siedzibie głównej w Słupsku. Wszędzie spotkałam niezwykłe Kobiety, bardzo […]więcej »
 • Bal Charytatywny Vivadental

  Bal Charytatywny Vivadental

  12 listopada 2016 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie odbył się Pierwszy Bal Charytatywny Fundacji dla Dzieci Vivadental – Z Uśmiechem w Życie. Jego celem było zebranie środków na sfinansowanie kompleksowego leczenia trojga podopiecznych Fundacji dotkniętych wrodzonym mnogim brakiem uzębienia oraz współtowarzyszącym znaczącym zanikiem tkanki kostnej. Fabryka Siebie Małgorzata Gąska miała swój wkład w to […]więcej »
 • III Gala Kobiecych inspiracji

  III Gala Kobiecych inspiracji

  21 października 2016 w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym odbyła się III Gala Kobiecych inspiracji – od pasji do sukcesu. Miałam ogromną przyjemność być partnerem tego wydarzenia i podarować książki do loterii wizytówkowej. Razem z moim wydawca firmą Print Shaker prezentowałyśmy Paniom książkę, atmosfera była naprawdę wspaniała. Jedną z prelegentek byłą Ilona Adamska, właściciel i […]więcej »
 • Międzynarodowe Targi Gdańskie URODA

  Międzynarodowe Targi Gdańskie URODA

  8 października 2016 to wyjątkowy dla mnie dzień. Tego dnia na Miedzynarodowych Targach Gdańskich URODA pierwszy raz zaprezentowałam moją książkę, która dzień wcześniej trafiła do moich rąk wprost z drukarni. Cóż to były za emocje!!! Odwiedzili moje stanowisko zarówno Partnerzy książki, jak i bliscy oraz dalsi znajomi. Weekend ten na zawsze zapisał się w moim […]więcej »