ONA

To książka inna niż wszystkie. To przewodniczka, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zmiany percepcji własnej osoby. Proces zrobisz we własnym domu, w dogodnym dla siebie czasie, wykonując czynności tak proste, że poradzisz sobie z nimi napewno.

Cały proces składa się z trzech kroków:

Podróż przez ciało, podczas której skupisz uwagę w sposób twórczy i pozytywny na poszczególnych częściach ciała, zauważając je i jednocześnie doceniając fakt ich posiadania. To daje ogromną moc i kieruje Twoją siłę stwórczą tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz, czyli w samą siebie.

Pod każdym opisem masz gotowe miejsce (numeracja 1 do 30 – na każdy dzień jedno miejsce; 1 – dzień pierwszy, 2 – dzień drugi itd.), by pisemnie podziękować kontemplowanej części ciała, wyrażając jej miłość i uznanie, takiej, jaka jest w tej chwili. Na początku może to być napisane z uczuciem słowo „dziękuję”, a w miarę postępowania procesu pewnie się rozwiniesz. Taka pisana intencja to pierwszy krok do harmonizowania komórek na poziomie subatomowym.

Kolejnym krokiem jest wrysowanie czerwonego serduszka w przygotowaną w tym celu piękną ilustrację. Myśląc z czułością o swoim ciele, jednocześnie rysując, łączysz się bezpośrednio z podświadomością, tworząc nową ścieżkę neuronalną w mózgu. W każdą ilustrację wrysujesz przez 30 dni conajmniej 30 czerwonych serc pełnych miłości i uwielbienia.

Wykonując proces każdego dnia, dajesz sobie szansę na nowe, piękniejsze i bardziej satysfakcjonujące życie.
Wykorzystujesz własną neuroplastyczność mózgu, wydeptując każdego dnia nową ścieżkę czyli nawyk zwracania uwagi na własną atrakcyjność. Jednocześnie porzucasz starą ścieżkę, która za jakiś czas zniknie zupełnie. 
Nowa ścieżka Piękna zostanie utrwalona, pod warunkiem Twojej systematycznej pracy z książką każdego dnia, przez okres minimum 30 dni.
Pytanie czy jesteś na to gotowa i podjęłaś decyzję o zmianie?

Niezaprzeczalne atuty tej książki to:

UNIKALNOŚĆ

książkę personalizujesz swoją energią, która zapisana tworzy z niej małe, intymne dzieło sztuki. Staje się kotwicą dla umysłu i w chwilach słabości czy zwątpienia w swoją atrakcyjność zawsze przypomni Ci o tym, jakim cudem Jesteś

UNIWERSALNOŚĆ

książka jest przeznaczona dla każdej Kobiety, bez względu na stopień niezadowolenia z własnego ciała. U Pań z niskim poziomem akceptacji siebie nauczy umysł nowego spojrzenia na swoje ciało. U  Pań lubiących ciało naładuje je nową energią i zachęci do działania. Korzyści są uzależnione od stopnia Twojej świadomości i zaangażowania w pracę ze sobą.

NIEZALEŻNOŚĆ

proces jest tak przemyślany, byś mogła samodzielnie, w zaciszu własnego domu odkrywać siebie na nowo w takim zakresie, na jaki jesteś gotowa w danej chwili

CENA

wysoka jak na książkę (ponieważ jest unikalna)  bardzo niska jak za wielopoziomowy trening  (pracujesz jednocześnie z ciałem, umysłem i duszą)

PIĘKNE WYDANIE

każdy element dziennika został specjalnie zaprojektowany, byś mogła każdego dnia doświadczać radości i piękna obcując z samą sobą

SKUTECZNOŚĆ PROCESU

każda czynność, choć pozornie banalna jest skuteczna w programowaniu umysłu.

KONSTRUKCJA DZIENNIKA

została przemyślana w najdrobniejszym szczególe z wykorzystaniem wiedzy z wielu dziedzin nauki, by skumulować siłę działania

PROSTOTA

czytasz, skupiasz się, piszesz, rysujesz

Ta książka to praktyczny kurs, który na nowo nauczy Twój umysł patrzeć na swoje ciało jak na Cud.
Zaczniesz je doceniać, dbać o nie, a przede wszystkim wreszcie poczujesz się dobrze w swojej własnej skórze.
Czeka Cię podróż w głąb siebie, droga do pełnej kobiecości i odkrycia potencjału piękna.

Dotrzesz tam, gdzie zawsze pragnęłaś być…do najpiękniejszej wersji Siebie.