Oficjalna PREMIERA KSIĄŻKI

2 lutego 2016 roku odbyła się uroczysta, oficjalna premiera książki „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności”.
W tym wyjątkowym dla mnie dniu zgromadziło się tylu wyjątkowych ludzi, Przyjaciół i Partnerów książki, bliższych i dalszych znajomych, których energia i wspaniały nastrój uświetniła ten dzień po stokroć.
Dziękuję Wam obecnym i tym, którzy nie mogli dotrzeć z wiadomych dla mnie przyczyn, ale wiem, że byliście ze mną Duchem i wsparciem na odległość.
Szczególnie brakowało mi Agaty Walewander, która wykonała ilustracje do książki.
Dziękuję Partnerom za ufundowanie wspaniałych nagród do loterii: Centrum Medyczne dr Kubik, Brain Plus, Holistic Clinic Gdynia; Beauty Balance, makijaż permanentny,mikropigmentacja medyczna; Metamorphosis Karolina Konkiel, Camisole – Twój sklep z bielizną; Fabryka Siebie Małgorzata Gąska; Estee Estetik Aneta Hregorowicz, Z.one Concept-TRÓJMIASTO Tomasz Mejka – sprawiliście Gościom duuużo radości 🙂
Odczuwam głęboką wdzięczność w sercu, że dane mi było doświadczyć takich przeżyć, że miejsce w którym byliśmy otuliło nas swoim niepowtarzalnym klimatem. Sylwester Ciszek Photography Tobie szczególnie dziękuję, za tę piękną fotorelację <3 A Was zapraszam do obejrzenia tej wyjątkowej historii, która powstała, by nieść ludziom nadzieję, wsparcie i Piękno. To historia o każdym z Nas...niepowtarzalnym i wyjątkowym Cudzie <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *